Info@dezinpolska.pl

+48 512 212 086
+48 516 772 964
 • Energia ze słońca to Zielona Energia

  Twoja decyzja wpłynie korzystnie na środowisko
  zmniejszając emisję CO2

 • Zasil swój dom własnym prądem

  Instalacja fotowoltaiczna może zaspokoić Twoje zapotrzebowanie
  na energię, a nadwyżki mogą zostać sprzedane

O Firmie

Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem największej polskiej fabryki paneli słonecznych Selfa GE S.A. Działalność firmy w zakresie elementów grzejnych sięga tradycją do 1932 roku, firma może się poszczycić licznymi zrealizowanymi i działającymi instalacjami fotowoltaicznymi w kraju i za granicą.

Wysokowydajne polikrystaliczne panele fotowoltaiczne Selfa, cechują się przede wszystkim dużą sprawnością i starannością wykonania, dającą gwarancję długiej żywotności. Dzięki zastosowaniu w naszych instalacjach produktów Selfa realne jest osiągnięcie zakładanej wydajności systemu fotowoltaicznego, ze sprawnością:

 • 90% do 12 lat eksploatacji
 • 80% do 25 lat eksploatacji

Jednocześnie Producent ten udziela aż 10 lat gwarancji na ewentualne wady techniczne. Produkty Selfa powstają na automatycznej linii produkcyjnej marki: Tokyo Japan –światowego lidera w produkcji tego typu urządzeń, a ich jakość testowana jest na amerykańskim testerze modułów SPIRE SOLAR,

W elektrowniach fotowoltaicznych Selfa, stosujemy również najwyższej jakości przetwornice prądu (inwertery) marki SMA i KACO – dwóch światowych liderów w tej branży, co dodatkowo gwarantujących wysoki uzysk energii z zainstalowanych zestawów.

Jakość to nasz główny atut.

Pamiętajmy montowane zestawy fotowoltaiczne mają nam służyć ponad 20 lat!